تبلیغات
بهار رسما فقط چند هفته است - اما از یک نگاه به آینه، شما ممکن است آن را نمی دانید. دما در فضای باز در جریان باقی می ماند، بخاری های فضای داخلی در انفجار کامل باقی می مانند، و ارزش فصل ابرهای غیر قابل پیش بینی و محرومیت ویتامین D پوست را به سمت دیپلماتیک پایین می آورد. این که آیا آن خستگی، شکست، نقاط تاریک و یا بیش از حد نفت است، یک راه حل نیمه سریع وجود دارد. در اینجا، پوستر مبتنی بر شهر نیویورک، Shereene Idriss، M.D.، پنج روش خود را برای جعل درخشش سالم و تازه چهره بهار پوست قبل از اعتدال میفروشد.

رسیدن به یک کرم صورت فوق العاده
این ممکن است به نظر می رسد مانند یک brainer، اما برای افزایش فوری، ادریس بیماران را به لایه ای بر روی یک کرم ضخیم ترغیب می کند. طرفدار، که نام ونیکروف و فرمولهای دکتر بیارت را به عنوان بعضی از موارد مورد علاقه او نام می برند، احتمالا کمتر چیزی تهاجمی است که شما می توانید در زمستان انجام دهید یک مرطوب کننده سنگین است. به جای تغییر در سرم های سبک قبل از اینکه هوا در واقع تغییر کند، چیزی را با خامه اضافی به دست آورید تا فورا افزایش هیدراتاسیون را افزایش دهد و به نوبه خود، تابش بسیار مورد نیاز است. فرمول های جدید مانند کرم ضد سرطان کرم Premium Core و کرم ضد پیری Phytoactive سرخپوشان سلطنتی نسخه های متمرکز از پیشینیان کم فشرده خود هستند و سطوح بالای پپتید اسید هیالورونیک را برای ارائه رطوبت بیشتری فراهم می کنند. برای داشتن یک احساس سبک تر، ابتدا مرطوب کننده ی ماده ی پر کننده ی Olay را انتخاب کنید که برای تسریع درخشندگی پوست و به حداقل رساندن اندازه ی خالص طراحی شده است.

به طور منظم به یک پوستر رسوبی اعمال می شود
ادریس می گوید: "اطمینان حاصل کنید که از مواد شیمیایی شیمیایی در خانه استفاده می کنید تا از پوست مرده خلاص شوید." ایجاد "بیش از حد پوست، سموم، آلاینده ها، و حتی آرایش می تواند منجر به کسل کننده" و به طور کلی پوست خسته به نظر می رسد. او توصیه می کند که یک اسید گلیکولیک اسید، مانند پد های پوستی Cane و Austen، به دو یا سه بار در هفته به طور منظم به بیماران تزریق شود تا سلول های اضافی را کاملا خالی کنند. نتایج فوری و رنگ "روشن و تازه" با تقریبا صفر خرابی است. برای یک شغل کامل تر، با این حال، فراتر از پیشنهاد 10 تا 15 درصد قدرت در خانه، یک پوستر اداری یک جایگزین قوی تر است، مخصوصا در مورد خطوط خوب، اما می تواند چند روز یا حتی یک هفته برای دیدن اثرات .

قدرت با آنتی اکسیدان ها
در حالیکه سرم های آنتی اکسیدان، مانند ویتامین های C، فاقد فوری نیستند، هرچند روزانه مصرف می کنند، درخشندگی کلی پوست را نیز می توانند درک کنند. او توضیح می دهد که "هر روز رادیکال های آزاد بر روی پوست تشکیل می شود" که منجر به پیری زودرس، کلاژن و لکه های سنی می شود. "سرم ها مانند C-Firma و Skinceuticals CE Ferulic کمک می کنند پوست را از پوست خارج کنند به طور مداوم آسیب درازمدت، و منجر به یک چهره حتی بیشتر در طول زمان می شود.

سرمایه گذاری در درمان لیزر
برای کمک به حذف لکه ها و رنگدانه های ناشی از قرار گرفتن در معرض تابستان تابستان، ممکن است بهترین زمان برای بازسازی اسکلت های تهاجمی و غیر تهاجمی باشد. ادریس توصیه می کند که درمان IPL (نور پالسی شدید) که هدف آن قرمزی و ضعف های مزاحم و کمک به روشن شدن لکه های قهوه ای بدون خرابی است. او می گوید: "به طور خودکار به پوست شما می دهد [نورانی]". برای کسانی که می توانند زمان بیشتری را برای شفا بخرند، Fraxel، یک رویکرد تهاجمی اما موثر است: لیزر مبتنی بر دی اکسید کربن با ایجاد زخم های میکروسکوپی زیر سطح پوست، در نهایت باعث تولید کلاژن و بازسازی می شود. ادریس می گوید: "انتظار می رود که چند روز در معرض بیرون قرار گیرد"، افزود که پس از درمان، پوست به نور حساس است، بنابراین در روزها و هفته های بعد از خورشید از خورشید و دو برابر کردن SPF برای جلوگیری از تشکیل لکه های جدید ضروری است .

قدیمی ترین ترفند در کتاب را امتحان کنید
اگر همه چیز ناکام بماند، ادریس پیشنهاد می کند یک واکسن از وازلین قدیمی مدرسه را به یک خرج برداشت. کرم معجزه فوق العاده مرطوب دارای قدرت فوری ظاهر شدن خطوط و چین و چروک های زیبا در ناحیه چشم است و می تواند به "درمان خشکی پوست کمک کند" کمک می کند. یک نقطه به آرامی تحت پوشش سایه قرار می گیرد. اثر و زیبایی، چند وظیفه ای شاد هنگامی که در آغوش بر روی برس، پلک ها، و یا لب ها.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱ قبل از ظهر، ۱۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر