تبلیغات
جیگی و بلا هادیش سابقه خرید صندوق های یک نفر را دارند، همه چیز را از شلوار جین تا کت و شلوار جادویی و یک کت مخصوص لئوپارد خاص (که برای یک بار بلا یک بار به وگو گفت) اولی بود. اما در حالیکه خواهرهای سوپراستول دارای سبک مشترک مشترک بی قید و شرط هستند، به نظر می رسد Gigi و Bella دو تابستان متفاوت داشته باشند، همانطور که دیروز دیده می شود که آنها در نیویورک و پاریس گام برداشته اند.

جیجی مسیر تجاری را با نام تجاری Nomia در نیویورک به صورت ژاکت صورتی و شلوار جین راه می اندازد. او فیلمی جعبه ای را با یک دانه کوچک سفید که در پایین آن قرار دارد، جابجا می کند - حرکتی که امضاش را ساخته است. او لباس را با لوازم جانبی کلاسیک، Reeboks سفید پاک و عینک آفتابی را با هم ترکیب کرد و اثر کلی خوانایی همه آمریکایی ها را می سنجید.

در همین حال، در سراسر اقیانوس اطلس، بلا یک جایگزین رادیکال، مخلوط کردن یک ژاکت ژورنال فلورسنت از سامی میرو با میکرو مینی توسط هرون پرستون. رنگ براق روشن به اندازه کافی برای جلوگیری از ترافیک بود، اما او چندین مرحله را با یک جفت چکمه بیش از حد زانو و یک برکت بیکینی سیاه و سفید تطبیق داد. به تازگی مانند "جیجی" و "اوج" او، "swimtimates" به تازگی کارت اعتباری بلا بوده است. او با نگاهی به او با عینک آفتابی مورد علاقه خود رابرای و تقلب نگاه کرد - یک مارک جدید عینک که او در ماه های اخیر به نقشه ها کمک کرد. اگرچه ما مایل به شرط بندی است که زمانی که او در ایالات متحده است، Bella مطمئنا اجازه دهید Gigi قرض گرفتن آنها.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۵ قبل از ظهر، ۳۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر