تبلیغات
به Malin Busck طراح بگویید چیزی غیر ممکن است و او سعی خواهد کرد به اثبات شما اشتباه: این سوئدی دوست دارد یک چالش، به خصوص کسانی که ایجاد تغییرات مثبت در جهان است. Busck از طریق ایمیل می گوید: "من حدس می زنم که من همیشه با انجام کارهایی که باعث می شود چیزها را به نوعی به نوعی ترجیح می دهند، هدایت شود." Busck در جنوب سوئد (هر دو در شهر مالمو و حومه اطراف آن)، جایی که او "صرف تریلیون ها ساعت در اسب سوار" شد، رویای یک دامپزشک و سفر به جهان بود. سرسختی برنامه پیشین را کنار گذاشت؛ در حالی که در دانشکده ادبیات سوئد تحصیل می کرد، بر روی پایداری متمرکز شد، موضوعی که Busck در حال حاضر در سطح شخصی قرار دارد. "من در دوران MTV بزرگ شدم و همیشه دوست داشتم موسیقی شهری، R & B، هیپ هاپ، dancehall، و غیره، و سبک است که با آن،" توضیح می دهد. همانطور که Busck تحسین می کند نگاه قطعات قطعه خارج از رکاب، آنها گزینه ای برای او نیست: "من واقعا از بسیاری از ارزش ها را در لباس ورزشی تولید انبوه را پشتیبانی نمی کند." گزینه های سمت چپ، پس از آن بود محصول، یا طرح های خود را.Joy M’Batha in Hi on Life’s Skånsk not so Skånsk shoot wearing the brand’s latest collection, H.O.L.2.0.5.

حدود سه سال پس از فارغ التحصیلی، بوشک تصمیم گرفت پیام خود را گسترش دهد و یک فروشگاه کوچک را که بر روی مارک های دوست داشتنی به نام Babuscka متمرکز شده بود باز کرد. این توسط یکی دیگر، Uma Bazzar، دنبال شد. و سوم، Hi-on-Life (HOL)، جایی که فضای پرنعمت مشترک با مارک های پایدار و "مجموعه کپسول کوچک ساخته شده در فروشگاه یا تولید کنندگان محلی در مقیاس کوچک ساخته شده است." نام، Busck توضیح می دهد، "منعکس کننده وضعیت ما در آن نقطه شروع و در حال انجام است. "بس توسط اشکال سفر، در سال 2012 Busck اولین سفر خود را به غنا انجام داد که در آن" بلافاصله بسیار در خانه احساس "شد و توسط خیاط خیمه کشور جذاب شد. او می گوید: "شما اساسا با پارچه خود به آنجا می روند، سبک خود را انتخاب می کنید، اندازه گیری های آنها را اندازه می گیرید، و چند روز بعد لباس شما آماده است." Busck متوجه شد که تمرکز مد، هرچند که به عنوان یک طراح آموزش دیده، متوجه شد که این سیستم می تواند به او اجازه دهد تا ایده های خود را تحقق بخشد و در عین حال از افراد تجاری محلی حمایت کند که در معرض تهدید قرار گرفتن در معرض واردات ارزان هستند. Busck، یک زن که کارها را انجام می دهد، بلافاصله یک طرح را در محل قرار می دهد: "من برای پیراهن و شلوار برای فروشگاه ساختم، و آنها با موفقیت به دست آمد. این بذر و رویای آینده جابجایی در آنجا را کاشت. "

دو سال بعد Busck بازگشت به غنا، جایی که - به عنوان سرنوشت آن کسب و کار با لذت مخلوط شده است: او در عشق افتاد. تا سال 2015، او فروشگاه را بسته بود، به آفریقا نقل مکان کرد، و نام تجاری خود را به عنوان سلام در زندگی 2.0.1 دوباره راه اندازی کرد. در همان روز که او اولین مجموعه خود را در یک نمایشگاه در کپنهاگ عرضه کرد، Busck سفارش از ژاپن دریافت کرد. او به یاد می آورد: "به مرگ ترسیدم،" من به غنا برگشتم، به دنبال شکار برای پارچه در بازار در آکرا رفتم و خیاط ها را شروع کردم. چند هفته بعد، اولین سفارش را به ما تحویل دادیم. "از آن زمان، H.O.L. در مد روز مد استکهلم نمایش داده شده است و توسط ایرکا بدو که نام تجاری آن توسط Dapper Afrika به نام Yasin Abdur معرفی شده است، پوشیده شده است. متشکل از توضیحات درخواست تجدید نظر در H.O.L.، سبک ساز می گوید که برای او، کار Busck در مورد "بافت های بزرگ، خلق، جنبش جهانی قبیله ای بزرگ است. . . "

سلام در خیابان زندگی Life - که شامل ترکیبی از آرم، افکت های ورزشی، رنگ و پارچه های آفریقایی است - از نظر زیبایی شناسی و تولید منحصر به فرد است. Busck توضیح می دهد که "در حال حاضر به عنوان یک کودک، من متنفر شدم با کسی که همان لباس را به عنوان خودم ملاقات کردم، که بر سفارش های سفارشی و تقاضای تقاضا تمرکز می کند. قطعات (اغلب توسط دوستان و آشنایان دوست پسر او) بدون "بسیاری از تجهیزات فانتزی، اما در عوض مقدار زیادی از دستکاری و تعداد زیادی از سرگرم کننده و عشق در این روند ساخته شده است." زمان طراح در آفریقا او را بیشتر باز کرده است به عالم برزخ او توضیح می دهد: "بسیاری از موارد، من نمی توانم دقیقا همان مواد یا چیزهایی را که ممکن است گزینه عادی باشد را در نظر بگیرم و مجبور به فکر کردن در خارج از جعبه و ارائه راه حل های جدید باشم." همانطور که خط رشد می کند، طراح امیدوار است ایجاد کند بیشتر از پارچه های خود و چاپ.

برای پنجمین مجموعه HOL، Busck - یک مادر جدید - با Smutsiga Södern (Dirty South) کار کرده است تا از چاپ "Grace ❤ Dolph" که از نوازندگی سبک Rhythm M'Batha در شلیک اخیر در مورد هویت جنوب سوئد. این توسط Busck کارگردانی شد و در یک نمایشگاه طراحی سوئدی در لندن نشان داده شد. تمام شرکت کنندگان در این پروژه از Skåne، منطقه ای با پرچم و گویش خود استفاده می کنند. پایتخت این شهرستان Malmö (زادگاه زلاتان ابراهیموویچ و خانه ساختمان Turning Torso) است که یک شهر جوان و متنوع است که نشان دهنده تغییر سوئد است. به همین دلیل است که یک سوئد برای یک نگاه یک راه ندارد، Busck مقاومت در برابر کار خود را به دلیل جایی که آن تولید می شود pigeonholed؛ H.O.L. آمالگام پرطرفدار منابع و الهامات است.

همانطور که Busck (که زمان خود را بین آکرا و Skåne تقسیم می کند)، M'Batha-Malmö متولد شده با ریشه آفریقای جنوبی است، در کلمات Busck، "یک پا در خاک Scanian و دیگر در قاره آفریقا." شات در یک از مزرعه های طلایی شهرستان، Busck و تیم او چشم انداز ایده آل خود را ساخته اند
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵ بعد از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر