تبلیغات
یک راه بسیار خوبی برای شروع کردن در به دنبال یک مدل لباس منحصر به فرد است که در لباس ساقدوش عروس نگاهی به پیدا کردن یک لباس هیچ کس دیگر پوشیده می شود به PROM. اکثر مردم برای "مدل" لباس و فکر می کنم هرگز برای چک کردن لباس برای عروسی. حتی اگر شما خرید یک مدل لباس بسیاری از چیزهایی که شما می توانید آن را انجام دهید، آن را به منحصر به فرد و یکی از نوع وجود دارد.

خرید یک لباس ساده طولانی و پس از آن شروع به اضافه کردن تر و تمیز مروارید، بنا درخشان و یا دوختن بر روی دانه یا پولک دوزی آن را به نگاه کاملا متفاوت است.Roberto Cavalli Spring | SGWeddingGuide.com - Singapore Wedding Directory great, i favor that post.:

راه را برای ایجاد یک لباس نگاه متفاوت است را به یک ارسی بزرگ است که در اطراف کمر می رود. این تنها در حدود 1 یا 2 متری از مواد است که قطع دو برابر عرض شما می خواهید آن را به طول می کشد. برابر آن بیش و دوختن از سمت این است که با یک درز اینچ چهارم باز و دوختن در انتهای هر ترک در حدود 2 اینچ باز در یک پایان است. هنگامی که دوخته شما فقط باید به جلو و ارسی در داخل از طریق سوراخ سپس دوختن که با دست. آهن آن را صاف و کراوات آن را در مورد کمر.

استفاده از رنگ های متضاد و یا رنگ های مکمل. یک لباس صورتی با صورتی تیره یا خاکستری افزایش یافته است. لباس سیاه و سفید می تواند یک رنگ ضخیم مثل قرمز یا بنفش را اداره کند. یک لباس سفید با فقط در مورد هر چیزی بروید. لباس آبی ممکن است با یک طلا و سایه های مختلف از رنگ آبی ارسی نگاه بزرگ. گرفتن ارسی با تاریخ خود را توکس cummerbund.

راه دیگر برای چیزی منحصر به فرد است که به یک دامن بلند اطلسی کامل در سیاه و سفید. پوشیدن یک بالا است که بسیاری از درخشش و یا توری و یا شرط می بندم بسترس و پوشیدن آن را با بالا ساده است. اگر شما جرات پیدا کردن یک دامن حباب برای پوشیدن در پایین و یا شلوار که مانند یک لباس بلند است.

شما منحصر به فرد به عنوان یک فرد بنابراین مطمئن شوید که منحصر به فرد خود را در پارگی کیسه آب شما نمونه هستند. یک مدل لباس منحصر به فرد و یا تغییر لباس به طور منظم به آن متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که آن را به یک نمایندگی خوب از شخصیت منحصر به فرد خود است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶ بعد از ظهر، ۲۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر