تبلیغات
هفته گذشته، ما در مورد سیندی کرافورد در ویدیوی 73 سؤال وگو، مانند این واقعیت که او "آزادی!" اشعار "90" توسط قلب (بدیهی است)؛ غذای مورد علاقه او خاویار است و او را به نگاه یک پیراهن سفید و شلوار جین است. به طور خاص، شلوار جین دوباره کار شده از مجموعه کپسول جدید خود را برای Re / Done. کراوفورد از دهه 90 میلادی یک آیکون دندانه دار بوده است، اما این همکاری واقعا با عکسی که در Instagram نوشته بود، شروع شد: "دختر من [کایا گربر] Re / Done وسواس دارد و من واقعا شلوار جین خود را نداشتم؛ زیرا من احساس کردم که من برای اولین بار در آنجا بودم، "کرافورد به وگو می گوید. "من یادم می آید زمانی که من با برچسب قرمز 501 من وسواس شد، و Levi همه ما بود. بنابراین، هنگامی که من شروع به دنبال Re / Done Instagram کردم، تصویری از من در لووی قدیمی از دهه 90 با یک عنوان مانند "انجام / انجام شد، قبل از انجام / انجام شد." "Cofounders Sean Barron and Jamie مازور آن را دید، با دوبار زدن و تماس با فوق العاده برای کار بر روی خود را "Crawford" ژان.Cindy Crawford

کرافورد توضیح می دهد: "برای من جین نمی تواند فوق العاده فوق العاده بالا باشد زیرا این چیزی نیست که ما آن را در 90 سالگی قرار دادیم." "و همچنین، در یک مادر، زمانی که آنها بالا هستند، آنها احساس می کنند که" مامان شلوار جین "هستند. لووی اصلی من خیلی سنگین نبود - آنها وقتی که شما برای اولین بار آنها را قرار دادید، تنگ بود، اما نه از طریق گوساله و نه در مچ پا. بنابراین این ها از طریق لب و ران نصب شده اند، اما پس از آن بیشتر از یک پای راست است و شما می توانید با یک پمپ آن را بپوشانید. "

کراوفورد تقریبا در هر جین جین دیده می شود و از کلاسیک 90 ساله لوی به پوست های کم چرخه کلاسیک و دوباره باز می گردد، با اینکه Re / Done بخاطر بازگشت جین وینتیک تقدیم می شود. با توجه به کمد لباس کراوفورد خود، کمپانی های معروف Pepsi در سال 1992، این شورت های کوتاه را نیز از آن خود کرده است و او چند جفت ویژه ویژه را نیز نجات داد، زیرا "آنها مانند هنر هستند، و من احساس می کنم که کیا می خواهد آنها را در برخی موارد از بین ببرید. "شانس خوبی است که در طول ماه مدرن،" جرور "را در جین" کراوفورد "می بینید، احتمالا با قطعه بیانیه مجموعه، یک جلیقه با عکس مارکو گلویو از لباس شنا 1991 مادرش تقویم این اولین مد فصل 16 ساله مدل است و کراوفورد در نیویورک، لندن، میلان و پاریس به "کمک به [Kaia] حرکت می کند و از دست ندهید. او می گوید من فقط می خواهم او از آن لذت ببرد - این هدف اصلی من برای او است. "شما باید فصل اول نمایش خود را مانند سالن نمایش خود ببینید. این خیلی جادویی است و همه چیز جدید است و شما هنوز رتبهدهی نشده است من می خواهم او فقط احساس می کند این چیز جالب ترین او است که تا به حال انجام شده است. "

مشاوره خوب برای هر مدل جوان. از طریق مجموعه کامل کراوفورد بروید و آن را آنلاین در shopredone.com یا در فروشگاههای Barneys نیویورک، Colette و Ron Herman Japan خریداری کنید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۰ بعد از ظهر، ۲۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر