تبلیغات
تحقیقات در طول یک دوره رکود اقتصادی، فروش سرب افزایش نشان داده است که. در طول جنگ جهانی 2 زن با پوشیدن رژ لب قرمز روشن، احتمالا خود را تشویق کردن در این دوره از ترس و غم و اندوه بود.Lip color is really nice:

حالا که کریسمس است و بیش از سال جدید را آغاز کرده است و روزنامه پر از عذاب و دل تنگی در مورد اقتصاد هستند، همه ما برای احساس گلوم کمی ببخشند. خرید یک رژ لب، راه نسبتا ارزان از درمان خود است، و فقط فکر می کنم چقدر بهتر است شما نگاه و احساس، پوشیدن چلپ چلوپ رنگ بر روی لب های خود را. پیدا کردن سایه حق از رژ لب بسیار مهم است و یک بار شما متوجه خواهد شد که چگونه آن را روشن و روشن صورت خود را.

این مهم است که به آینه نگاه طبیعی خود را با نوع رنگ را انتخاب کنید برای رژ لب خود را. اگر شما رنگ آمیزی عمیق و یا تاریک، شما می توانید رنگهای قرمز عمیق و تاریک می پوشند. اگر شما هر گونه گرما و یا رگه های قهوهای مایل به قرمز در موهای تیره خود را، جلوگیری Pinks ست تکان دهنده و قرمز که یک اشاره از رنگ نارنجی در آنها را انتخاب نمایید.

اگر شما نور و یا رنگ آمیزی رنگ پریده، یک رژ لب عمیق یا تیره صورت خود را غلبه کند. دوباره در صورت هر گونه اشاره از طلایی یا زرد را در موهای شما وجود دارد، انتخاب کردن برای یک مرجان و یا رژ لب قهوه ای گرم، اما هیچ چیز بیش از حد تیره یا سنگین.

اگر شما ورزش خاکستر، مو خاکستری یا سفید، رژ لب صورتی خواهد بود افتخاری است. بنفش روشن خوب و یا گل رز صورتی خواهد بود بسیار چاپلوس.

اگر شما نور و یا موهای بلوند تیره، پوست رنگ پریده و قهوه ای نرم، چشم سبز، آبی یا خاکستری، شما بهترین در سایه های نرم از رژ لب صورتی، قهوه ای و یا مرجانی است.

قبل از اینکه شما رژ لب تازه خریداری شده خود را اعمال می کنید، مطمئن شوید لب های خود را در شرایط خوبی هستند و chapped نیست و درد. درخواست برخی از مومیایی کردن لب به طور منظم و "نخودی" لب خود را با یک مسواک نرم و مقدار کمی از مرطوب کننده.

این تمرین خوبی برای اعمال پایگاه لب تحت رژ لب خود را است. پایگاه لب عنوان یک مرطوب کننده عمل می کند و همچنین اضافی "چسبیده قدرت" به رژ لب. در حال حاضر در هر یک از سایه های خنثی و یا یک بازی نزدیک به رژ لب خود را اعمال یک مداد لب. نمای کلی لب و پس از آن در پر کردن بیش از مساحت کل لب. این رژ لب "خونریزی" به منطقه اطراف لب خود را متوقف خواهد کرد و یک لایه دیگر از رنگ می دهد. در نهایت درخواست یک کت از رژ لب، ترجیحا با یک قلم مو لب.

یک آرایه وسیعی از سرب موجود در رنگ های مختلف و درجات مختلفی از قیمت وجود دارد. لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول، اما مهم است که برای پیدا کردن رنگ مناسب برای شما. مراقب باشید از نور مصنوعی در برخی از مغازه ها به عنوان رنگ را می توان تحریف شده است. ممکن است ارزش برای درخواست یک نمونه را به خانه بنابراین شما می توانید رنگ واقعی را ببینید قبل از خرید.

هنگامی که رژ لب خود را کامل شما پیدا کرده اند، به شما احساس و نگاه اعتماد به نفس. این به نوبه خود کمک خواهد کرد به شما تشویق کردن، در یکی از تیرهترین بار از سال است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۲۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر