تبلیغات
برای بسیاری از زنان، یک دستبند بیش از یک قطعه از جواهرات است. این نه تنها یک شکل از خود بیان، بلکه آنچه باعث می شود شما نگاه شیک. دستبند را می توان به دو نوع، النگو و دستبند زنجیره ای تقسیم شده است. و دستبند زنجیره ای همچنین می تواند در انواع مختلف از طرح ها و انواع آمده است. این مقاله به شما بگویم که چگونه به انتخاب یک دستبند زنجیره ای.
silver and gold bracelet:
1. تنظیم بودجه.
بودجه یکی از عوامل واقعی است که می توانید تعیین که افسون شما را تا پایان با است. راه اندازی مرزهای مالی قبل از شروع جستجوی خود را نگه می دارد از ولخرجی و به دنبال خارج از محدوده قیمت خود را. این یک واقعیت شناخته شده است که همه نمی توانند آن دستبند درجه یک استطاعت است، اما بسیاری از گزینه های قابل مقایسه در دسترس وجود دارد. اگر چه بهتر است برای خرید در محدوده قیمت خود را، را به خرید یک دستبند زنجیره ای ارزان ساخته شده فقط به فراغت چند دلار عجله نیست. این مهم است که به آن را دریافت حق اولین بار و جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به طلا و جواهر فقط به خاطر شما یک دستبند ارزان ساخته شده از قفل ارزان و لینک خریداری شده است.

2. تصمیم بگیرید که در فلزی
بعد از تنظیم یک بودجه، بعد از آن شما باید انتخاب کنید که چه نوع موادی که می خواهید دستبند زنجیره ای خود را به. در اینجا برخی از مواد رایج ترین استفاده می شود که به زنجیره ای دستبند هستند. شما می توانید هر کسی با توجه به سلیقه خود را انتخاب کنید.

دستبند زنجیر طلا بسیار رسمی از دیگران و آویز خود و همچنین بسیار رسمی هستند. اگر شما تصمیم به خرید یک دستبند طلا، آنچه شما نیاز دارید به خاطر داشته باشید این است که طلای خالص بسیار نرم و قابل انعطاف است و بسیار با دوام نیست. بنابراین شما بهتر است یکی در قالب 14 یا 18 قیراط را انتخاب نمایید.

دستبند زنجیره ای نقره ای که به انواع دیگر از فلز در مقایسه نیز بسیار رسمی هستند. مانند زنجیر طلا، زنجیره ای نقره ای است که اغلب به عنوان یک آلیاژ، آن را به دوام تر برای استفاده روزانه در بر داشت. بنابراین قبل از تصمیم گیری، شما نیاز به دانستن است که یک دستبند نقره ای به یک ترکیب نقره 92.5 درصد است.

دستبند زنجیره ای پلاتین بسیار با دوام است و می تواند برای یک زمان فوق العاده طولانی طول بکشد. پلاتین سخت ترین ماده در میان فلزات گرانبها معمولا در ساخت زنجیره ای دستبند استفاده می شود. علاوه بر این، زنجیره پلاتین می توانید یک درخشش بدون پرداخت به طور منظم حفظ کنید.

دستبند زنجیره ای اندود می توان از بسیاری از مواد ساخته شده است. روند آبکاری قرار می دهد ضخامت معینی از فلز معین، مانند طلا، در ماده پایه. اگر چه آبکاری رسیدن به ظاهر از فلز، آن را در نهایت می پوشد در طول زمان.

دستبند زنجیره ای چرم از هر دو پوست حیوانات واقعی و یا مواد مصنوعی ساخته شده است. کائوچو و باعث می شود دستبند کمتر رسمی از آن ساخته شده از جواهرات گرانبها.

دستبند زنجیره ای پارچه معمولا حاوی مقدار زیادی از انواع پارچه، مانند طناب، طناب و پارچه. آنها به طور کلی نظر گرفته می شود برای پوشیدن رسمی مناسب است.

3. را انتخاب کنید سبک
دستبند زنجیره ای در انواع طرح آمده برای هر سلیقه. طلا و نقره فقط اولین تصمیم شما را به است. در زیر به شرح برخی از سبک های زنجیره ای محبوب ترین است:

زنجیره ای دستبند مار ها از حلقه ها که متناسب با هم از نزدیک به شکل یک دور، زنجیره ای ضخیم ساخته شده است.

زنجیره ای دستبند مش توسط لینک انعطاف پذیر است که به ساییدگی و پارگی قابل توجهی مناسب شناسائی می شود.

زنجیره مهره ها توسط رشته توپ فلزی در طول یک سیم ساخته شده است.

زنجیره گندم متناوب بین لینک های پیچ خورده و بیضی شکل برای ایجاد یک ظاهر مشخص است.

زنجیر طناب زنجیر که در آن ها در یک الگوی پیچ خورده با چرخاندن رشته های متعدد از فلز به دور یکدیگر شبیه به یک نوار پرده ارتباط دارد.

زنجیره ای دستبند جعبه دارای بافت صاف است که با استفاده از لینک مربع به جای لینک های گرد ایجاد، و به زنجیره ای ظاهر جعبه مانند. نسخه نازک تر از زنجیره جعبه محبوب برای طلا و جواهر زنان و اغلب با آویز زوج تا هستند.

زنجیره فیگارو با چند لینک کوچک و گرد آمیخته با یک لینک بیضی شکل طولانی طراحی شده است. این سبک از زنجیره سرچشمه در ایتالیا، و زنجیر فیگارو غالبا برای جواهرات مردانه استفاده می شود.

زنجیره مارینر به فیگارو زنجیر هستند، اما آنها متناوب یک، کوچک، لینک دور با لینک بیضی بزرگتر است. آنها شبیه به زنجیر متصل به یک لنگر در قایق، از این رو نام آن است. این سبک از زنجیره ای محبوب برای دستبند شناسه، هر گونه جواهرات با تم دریایی، و جواهرات سبک هر دو جنس است.

4. بدانید حجم مچ دست
اگر شما در حال خرید یک دستبند برای دیگران، شما نیاز به در نظر داشته باشید که علاوه بر انتخاب یک افسون که متناسب با بودجه و تنظیمات پوشنده لباس است، باید آن را نیز در اطراف جا / مچ دست خود را نگه می دارد. ترین دستبند سنتی و اروپا حدود 16 تا 23 سانتی متر طول هستند، اما برخی از دستبند پاندورا می توان در اطراف مچ دست دو بار یا بیشتر پیچیده می شود. اگر شما در حال خرید برای یک دختر کوچک، شما باید بدانید که اگر او می خواهد به آن را می پوشند در آینده و اجازه می دهد برای اتاق در حال رشد. دستبند جذابیت ایتالیایی معمولا در اندازه های استاندارد می آیند چرا که آنها معمولا دارای هجده لینک در آنها است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸ بعد از ظهر، ۲۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر