تبلیغات
هنگامی که آن را به آرایش می آید، تنها یک حکومت واقعا جهانی وجود دارد: در نهایت، آن همه باید شسته شود. و به عنوان انتخاب یک مناسب روب-ملایم و در عین حال به اندازه کافی قدرتمند برای پاک کردن سخت ترین ضد آب ریمل-که بهتر است به برای مشاوره از بازیگران برادوی بپرسم؟ پس از همه، آنها صرف شب خود را در آرایش مرحله غیر قابل نفوذ پوشش داده شده، آواز و رقص برای ساعت ها در پایه و اساس عرق ضد. گونه-مجسمه سازی سرخ شدن. و اغلب، چشم باز ضربه شلاق نادرست، همه از آن باید به اندازه کافی قوی به از آخرین ردیف در خانه قابل مشاهده است. این خانم ها منجر می دانم که چگونه به آن همه را خاموش پس از عملکرد در حالی که هنوز نگه داشتن پوست خود را هیدراته و آماده برای پاسخ پرده روز بعد.

با جایزه تونی این یکشنبه، اعضای از موش خرما روز، آناستازیا، عزیز اوان هانسن بازیگران، و بیشتر به اشتراک گذاری بهترین آرایش روب در این سیاره.

"من استفاده از یک لکه لب قوی در پایان عمل دو تا مرد پیشرو من ندارد به یک لب قرمز نگران! یکی محصول که واقعا برای من کار می کند بدون روغن حذف آرایش Neutrogena هستند است. من مقداری در بافت قرار داده و آن طول می کشد همه آرایش من حق کردن! "

"اول، من استفاده از دستمال مرطوب پاک کننده آب نارگیل سفورا و سپس صورتم را با شیر پاک تازه بشویید. من عاشق گلاب و روغن گل رز هیپ عنوان یک مرطوب کننده-آن را می دهد پوست من اثر درخشش-Y خوب است. "

"من در درخت روغن قلم رطوبت 100٪ ویرجین فوق العاده روغن نارگیل ماساژ، و سپس با استفاده از یک لیف حمام واقعا گرم به آن پاک کردن. من معمولا مجبور به استفاده از کمی بیشتر در مژه های من چون من دوست دارم لایه های متعدد از ریمل مژه و ابرو. سپس من با استفاده از S.W. مبانی مرطوب کننده سنگین قبل از من به خانه سر. اوه. . . و من یک لیف حمام سفید استفاده نکنید! "

"من خوش شانسم؛ من پوشیدن حداقل آرایش [در دوشیزه سایگون]! Postshow من استفاده از یک پد صورت و میسلهای پاک کننده آب گارنیر و یا مرطوب کننده صورت Kiehl یا روغن نیمه شب بازیابی آن با توجه به آنچه پوست من نیاز آن روز. "

"تبدیل شدن به گلوریا استفان نیاز به مقدار زیادی از 80s در الهام گرفته خط چشم مایع، و چشم ساده آرایش روب به راحتی آن را دستمال مرطوب دور. برای نگه داشتن پوست من هیدراته، من صورتم را می شویم با فوم شوینده صورت Kiehl، اما سلاح مخفی من جورلیک پوست متعادل نفت صورت است. من از آن همه اعمال بیش از صورت و گردن من هر شب. این احساس و بوی باور نکردنی و همچنین کمک می کند تا من استراحت، به ویژه پس دو روز نشان می دهد. "
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶ قبل از ظهر، ۴۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر