تبلیغات
حتی در یک ورزش شناخته شده برای جذب بورس، لیسی بیکر خارج از غرفه. سبک اسکیت بورد متمایز این نرم افزار 25 ساله است و سبک شخصی وضعیت خود را فرقه و، در حال حاضر، یک رابطه آرزو با نایک، که امروز به نام او جدیدترین عضو تیم اسکیت معروف آن به دست آورده اند. به عنوان یک زن عجیب و غریب است که فهرستی از اسکیت با نام تجاری بزرگ پیوست، او نیز نشان دهنده یک معیار در تاریخ 60 ساله این ورزش یک است که، با وجود آغاز دگراندیشان، همواره خیلی مهربان به خارج نبوده است.

بیکر چیزهای زیادی برای بسیاری از مردم است، و هیچ دو توصیف کاملا مطابقت. بخواهید به اطراف: او به skateboarder، گیتاریست، طراح، و یا باریستا است. او در لس آنجلس زندگی می کند و یا او را در نیویورک زندگی می کند. او عجیب و غریب، مستقیم، مرد، زن، هر دو، و / یا نه. اسکیت بازان ستایش او ویدئو به تازگی ویروسی خرمن کوب، که نشان می دهد تعادل کامل او، امکانات فنی و غلظت کامل است. مد آگاه توجه داشته باشید نگاه منحصر به فرد او: یک نام تجاری آرام و در عین حال خاص از مینیمالیسم. جستجوهای تصویر نشان می دهد یک زن جوان با موهای بلند، موهای صورتی، موهای سبز، مو نارنجی، و یا بدون مو در همه. هستند بسیاری از تصاویر گربه در اینستاگرم 35000-پیروان او را قوی، بلکه برخی از سگ وجود دارد. و غیره.

چه کسی این معما است که همه از جهان اسکیت صحبت کردن است؟ ما با اخیر از پیوند لس آنجلس نشسته به بحث در مورد ورزش او، سبک، دوخت، و آنچه در آن است به در مترو به رسمیت شناخته می شود است.

شما را با برخی از بهترین اسکیت بورد بازهای در تاریخ یک تیم پیوسته اید. چرا نایک؟
بعد از کسب سوپر تاج قهرمانی جهان SLS در L.A. پاییز گذشته، شروع به بررسی مارک های کفش ممکن است. نایک SB است که در نهایت در آن من بیشتر در خانه احساس می شود. این تیم تنگ است.

در حال حاضر شما به سفر و فیلمبرداری و نسخه ی نمایشی نشستند با اسکیت باز که فقط معروف است، اما نمادین نیست، مانند P-راد و اریک Koston و Theotis بیسلی. چگونه احساسی دارید؟
فوق العاده افتخار! من می دانستم که بسیاری از سواران در حال حاضر، و ما بسیاری از ارزش های اصلی را به اشتراک بگذارید، هر چند همه ما باید سبک اسکیت بسیار متفاوت است. من هیجان زده به تاثیر با گسترش فهرست زنان است. این یک گام در جهت به سمت راست ساخت از کل تیم از اسکیت باز زن و مرد در مقابل داشتن تنها یک دختر رمز است.

چاپ صفحه معروف تساوی خارج، در عین حال در همان زمان، اسکیت باز می تواند منحصر به فرد و یا خصمانه. '70 طرفدار جی آدامز-جاودانه در داگ تاون و Z-پسران-شد به دلیل تحریک به جرم نفرت ضد همجنسگرایان، برای مثال محکوم کرد. آیا شما هر گونه تعصب ورود به لیگ های بزرگ مواجه می شوند؟
نه، فقط مخالف است. آن توانمندسازی برای پیوستن به تیم نایک. آن را در میان کمپین #Equality آن است. زنان در موقعیت های بالا در مدیریت و بازاریابی و طراحی وجود دارد. ورودی من ارزش و را به عمل. خوبه.

شما شده ام اسکیت تقریبا تمام 25 سال خود را. چگونه شما را دیده اند مشاهده این ورزش زنان تغییر در طول سال؟
[آه] زنان اسکیت شده از آغاز ورزش اسکیت بورد، و همیشه بوده است شناخت کمتری، هر چند که در همه جا اعمال می شود. این یک راه طولانی است. اگر یک مقایسه وجود دارد، آن را مانند چگونه اسکیت برای بچه ها در '80s بریده بریده-'90s بود است. من دیوانه در آن نیست. آمار صحبت، مردم شروع به احترام و قدردانی طرف ما از همه چیز. ما قصد داریم به در بازی های المپیک می شود، بنابراین در حال حاضر ارزش به زنان به عنوان اسکیت بورد بازهای وجود دارد. پیشرفت است که از آن، و این واقعیت که بسیاری وجود دارد بانوان اسکیت بیشتر است.

رشد می کند، وجود دارد اسکیت باز شما را تحسین؟
بله. الکسیس Sablone-او در [یاد ویدئو اسکیت] زندگی وحشتناک شگفت انگیز PJ لاد است. من واقعا دوست دارم جف رولی و آرتو ساری. و بدیهی است، الیسا بخار. او پیشگام زنان در ورزش اسکیت بورد است.

چه سبک خود را تحت تاثیر قرار می.
این یک ترکیب است. بسیاری از آن می آید از فرهنگ عجیب و غریب، از بدیهی اسکیت، و از مد. اما بسیاری از مارک های مد توسط اسکیت آگاه است. بنابراین من فکر می کنم این عقب و جلو در که جهان یک کمی است. من نمی خواهم به صدا فوق العاده NERDY در مورد آن، اما من صرف مقدار زیادی از زمان فکر کردن در مورد لباس های مختلف و اشکال از لباس.

تقریبا هر قطعه از لباس من در یک راه یا دیگری تغییر داده است. بسیار اساسی، اما نه مستقیما از بسته: که نگاه من می خواهم. بنابراین اگر یک حامی من می فرستد لباس، من آنها را تغییر دهد. معمولا من فقط قطع پایین کردن پیراهن، چون من دوست ندارم زمانی که پیراهن آغوش باسن من. شلوار، من مخروطی، برش یا لبه دار. این نوع از مسائل خاص. این در مورد دیگر افراد از دیدن من نیست. این تنها راه من می خواهم به نگاه است. این به همان شیوه با کفش است.

اسکیت بازان اغلب پوشیدن کفش ورزشی محافظ انبوه، و شما نمی کنند. شما می پوشند لغزش فایرفاکس-بسیار دمپایی بوم بسیار با تنها لاستیک.
من عاشق اسکیت در لغزش فایرفاکس زیرا من می توانم هیئت مدیره ترین احساس و احساس می کنم در بیشترین کنترل است. این کمی پر مخاطره چون وجود بالشتک به اندازه، بنابراین من باید به اسکیت بازی کردن بر این اساس، به درجه. به علاوه، من دوست دارم شبح از آن همه. آن را فقط به نظر می رسد واقعا سرد است. پس از آن تلاش برای پیدا کردن که همان تعادل، چه دوست دارید و چه عملکردی است.

یک تم در محدوده زمانی معین در ترکیب نفس نفس زدن و جوراب کفش کتانی خود را از رنگ سفید در سفید بر روی زمینه سفید یا سیاه در سیاه و سفید در سیاه و سفید وجود دارد. آیا این ادغام
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴ قبل از ظهر، ۸۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر