تبلیغات
اسطوره رایج این است که پستان بند نمی تواند مد روز است. شما فقط می توانید آنها را می پوشند در زمانی که شما با پوشیدن لباس های کامل است. هیچ چیز می تواند از حق و حقیقت است. کرست (سوتین) برای تمام کسانی که زنانی که نفرت برای دیدن سینه های خود را امده از دو طرف از پستان بند هستند. آنها برای تمام کسانی که زنانی که که لایه اضافی از چربی نشان دادن زیر تسمه سینه بند خود هستند. سینه بند پشتیبانی از طرف همه این جلوگیری از این اتفاق و بهبود ظاهر سینه ها.
Out From Under Nicole Flutter Sleeve Lace Bra - Urban Outfitters
هنگامی که شما نیاز به یک سینه بند جدید؟

تواند وجود داشته باشد به دلایل بسیاری را برای شما به نیاز به یک سینه بند جدید. شما می تواند از کمر درد رنج می برند از پوشیدن سینه بند اشتباه است. شما می توانید به دست آورده و یا وزن که برای آن شما نیاز به یک سینه بند جدید از دست داد. شما می توانید در نظر امید بستن به یک سینه بند پشتیبانی از طرف اگر شما به دنبال برای حمایت فولر در سینه خود و دو طرف است. قبل از خرید یک سینه بند های جدید همیشه مطمئن شوید که شما اندازه گیری صحیح خود را دریافت کنید. لبه پایین تر از فنجان سینه بند همیشه باید تحت سینه شما باشد. باید بدون چربی امده از دو طرف وجود داشته باشد. که تنها می تواند به دست آورد که شما می دانید اندازه گیری است.

چرا جانبی پشتیبانی سینه بند؟

این بند دارای پانل سمت بزرگ است. همانطور که قبلا ذکر شد، آنها جلوگیری سمت و یا برآمدگی های بالا. سینه های خود را دریافت کنید به داخل تحت فشار قرار دادند در یک رخ تعریف شده تر می شود. ظاهر سینه به عنوان یک نتیجه را بهبود می بخشد. زیر سیمی پستان بند نیز رایج است. پستان بند پشتیبانی جانبی تسمه شانه گسترده ای است. این کمک می کند تا در حتی توزیع وزن سینه خود را. همچنین، این شوید که سینه با تسمه طور کامل پشتیبانی نمی سازد.

برگشت چربی یک مشکل زنان با برخورد است. سینه بند در ماده برای جلوگیری از تماس چربی از امده، به لطف جناح تماس گسترده ای طراحی شده است. برو به سینه بند حمایت طرف با برس گسترده الاستیک اگر شما به دنبال برای حمایت اضافی. معمولا بننج دو جداره و مواد حمایتی در این بند کمک می کند تا در دوباره موقعیت چربی بدن، به ظاهر بهتر از به سینه خود را.

فشار بالا سینه بند پشتیبانی جانبی

چه چیزی می تواند بهتر از یک سینه بند پشتیبانی از طرف که به عنوان فشار بالا سینه بند نیز توابع باشد؟ فشار بالا سینه بند به خصوص به معنای کشیدن سینه خود را، در نتیجه آنها به ظاهر فولر و طفیلی. پشتیبانی از طرف فشار بالا سینه بند شما که آسانسور را همراه با ارائه پشتیبانی های اضافی را به دو طرف و پشت. آن را در بهبود وضعیت کمک می کند و همچنین تسکین می دهد از پشت و درد شانه در صورت وجود.

پشتیبانی مد کرست (سوتین) اینترنتی

شما می توانید پستان بند مد روز آنلاین دریافت کنید. شما فقط باید بدانید که نام تجاری است. شما هم اکنون می توانید بند از خرده فروشان آنلاین مختلف خرید. بادام سینه بند پشتیبانی از رنگ برهنه هستند یک ضربه بزرگ. آنها تحت سیم فنجان و پوشش ارائه عالی است. پوشش پنبه و نور بالشتک داخلی راحت است و شما می توانید پد اضافه وارد اگر شما می خواهید. درز طرف و پارچه پشتیبانی در سمت صاف با ENS سمت و بازگشت چربی است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲ قبل از ظهر، ۴۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر