تبلیغات
هنگامی که ما در مورد اختراع کفش پاشنه بلند صحبت می کنید، ما به طور کلی با اشاره به اولین بار آنها به طور خاص برای مد استفاده شد. آنها در وجود برای قرن ها قبل از آمدن به استفاده به عنوان یک آیتم مد در درجه اول فقط برای مقاصد کاربردی بود.

کاترین مدیچی که در پانزده صدها زندگی می کردند کسی که ما با اختراع پاشنه اعتباری است. داستان او جالب است.Red pumps More:

هنگامی که او به سختی یک نوجوان بود، او را به مرد جوان که بعد پادشاه فرانسه شد مشغول بود. این، البته، یک ازدواج تحمیلی. کاترین کوچک و غیرجذاب بود. حتی بدتر، نامزدش معشوقه، قد بلند و جذاب تر از او بود.

بنابراین او استفاده پاشنه دو اینچ به خودش ارتفاع بیشتری می دهد و برای اضافه کردن یک نوسان ظریف به راه رفتن او را. تغییر ظاهر یک قابل توجه، متوجه شده توسط هر کس بود. در نتیجه، آن را در گرفتار و پاشنه به سرعت با وضعیت اجتماعی تبدیل شد.

حدود یک صد و پنجاه سال بعد، شاه لویی چهاردهم قانون بیان کرد که شما تنها می تواند پوشیدن کفش پاشنه قرمز اگر شما از خون نجیب بود، و شما می توانید پاشنه بالاتر از پادشاه پوشیدن نیست ایجاد شده است. او دوست داشت به پوشیدن کفش پاشنه که به عنوان بالا به عنوان پنج اینچ است. در این زمان پاشنه بزرگ و گسترده بودند و او به سفارش هنرمندان مورد علاقه خود را به رنگ و اچ تصاویر بر روی آنها، تصاویری از صحنه های جنگ مورد علاقه خود را.

با گذشت زمان، شیفتگی با پای پیاده بشر شدت و کفش پاشنه بلند کفش شروع به بلندتر و بیشتر بلند و باریک، شبیه به پاشنه دشنه از امروز.

این روند به سمت پاشنه بلند و باریک تر توسل به زنان، که در بر داشت کفش به خیلی بیشتر زنانه از کفش پلت فرم سنگین آنها را از تکامل یافته بود شد.

حتی در ادبیات آن زمان بود مراجع وابسته به عشق شهوانی به پای انسان، با عبارات و کلمات مانند "ریز قوسی،" و "ظرافت منحنی." پس از این روند، زنان شروع اتصال پای خود را به آنها کوچکتر است. آنها با استفاده از پاشنه بلند برای ایجاد یک چه می شود یک نگاه از پالایش و درخواست تجدید نظر جنسی در نظر گرفته شد آغاز شده است.

این روند انجام شده توسط پیوریتن گرفته نشد، و قوانین مصوب در مستعمرات آمریکایی که به طور خاص زنان از با استفاده از کفش پاشنه بلند برای جذب یک مرد ممنوع است. چنین عملی با جادوگران شد. پاشنه بالا وضعیت جادویی رسیده بود، و به عنوان یک ابزار بالقوه جادوگری زن شده بود.

آن را به خوبی شناخته شده است که انقلاب فرانسه با بسیاری از مد افراط و اشراف، و پاشنه یک قربانی تغییرات بود. از آنجا که کفش پاشنه بلند می شوند در ارتباط بود با کلاس ثروتمند، ناپلئون آنها در تلاش غیر قانونی برای کمک به از بین بردن جنگ طبقاتی. که ماری آنتوانت را متوقف کند از پوشیدن آنها را زمانی که او را برای اعدام خود را در لباس پوشیدن، با این حال.

این بود تا اواسط 1800s که پاشنه از انقلاب بهبود و تماس های مد روز تبدیل نمی شود. در آن زمان، پیشرفت صنعتی از قبیل چرخ خیاطی گزینه های موجود در ساخت کفش طور چشمگیری افزایش یافته و شروع به تاثیر زیادی بر سبک.

پاشنه بسیار بالا بود، مانند استیلتوز، و به عنوان به سلامتی مفید بودن این دلیل که آنها ظاهرا وضعیت بهبود یافته تبلیغ شد. با این حال، بدون توجه باقی نماند که پاشنه درخواست تجدید نظر جنسی داشتند و حتی خارج از حلقه های پیوریتن آنها یک ابزار برای ensnaring یک مرد در نظر گرفته شد. است مدت موهن با پاشنه بلند همراه شد: "قلاب مسموم"

روند پاشنه واقعا آزاد را شکست پس از آن امریکا، جایی که مردم در مورد عباراتی مانند اهمیتی نمی ضربه "قلاب مسموم شده است." اولین کارخانه پاشنه بلند در امریکا شروع آن در 1880s کردم و پاشنه بلند به سرعت مورد علاقه زنان آمریکایی تبدیل شد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸ قبل از ظهر، ۱۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر