تبلیغات
فمکی Huijzer است که با داشتن یک لحظه. به عنوان آخرین زیبایی هلندی به نوبه خود ریخته گری سر کارگردانان، Huijzer چند ماه گذشته را صرف ساخت دور در مد بهترین نشان می دهد. از راه رفتن برای J.W.Anderson و سن لوران در فوریه و مارس به آمد و رفت پایین باند شانل در فرنگی توچال 2018 لباس کارل Lagerfeld امروز، معرفی Huijzer به صنعت شده است و نه فرخنده بوده است. 17 ساله در حال حاضر برای ماریو Testino نما و ظاهر در نمایش مشخصات عمومی آرایشگر سام مک نایت به نشان دادن آخرین نگین شانل hairband نه برای کسی که کمتر از یک سال پیش آغاز شده بد.

فن مد مشتاق، Huijzer، در حال حاضر امضا به انتخاب مدل مدیریت، با مارک های او یک بار در مورد به عنوان خوانده شده کار می کند. در اینجا، او سهام چگونه کوکو Chanel او الهام گرفته، آنچه در آن است به اولین در یک نمایش بالا، و به همین دلیل او خوشحال او منتظر به پا زدن شروع زندگی حرفه ای او.

او از پایتخت گل لاله از جهان را تحسین کرد.

"من از Sassenheim به، یک شهر کوچک در هلند، نه چندان دور از آمستردام هستم. این منطقه به خوبی برای لامپ های گل و نمایشگاه گل شناخته شده 'د کوکنهوف. "

اگر چه او در حالی که از شروع مدرسه بالا اسکات بود، او تصمیم گرفت صبر کنید.

"من در نظر گرفته خودم بیش از حد جوان است، به طوری که من منتظر یک سال قبل از من عکس ها را به مدل های میشا ارسال خودم. در عرض چند دقیقه، [بنیانگذار میشا امرینگ Krijger] به نام من و که شروع همه چیز بود! من خوش با مهربانی مردم در [این] صنعت شگفت زده شده است. این بسیار سرگرم کننده است. من بسیاری از مردم جالب ملاقات کرد و بسیاری از تجربه های جدید بود. این زمان مشغول انجام همه ریخته گری، اتصالات، و نشان می دهد، اما برای من، آن [است] احساس بسیار موفق است. "

کوکو Chanel او را الهام گرفته از بند باز کردن طراح درونی او.

"من قطعا طراحان به عنوان هنرمندان بزرگ در نظر بگیرند. یکی از مورد علاقه کوکو Chanel است، و من راه او مد در آن زمان مدرن تحسین. من همیشه مد را دوست داشتم. من استفاده می شود به بازی لباس تا در لباس مادر بزرگ من وقتی جوان بودم. حدود یک سال پیش، یکی از دوستان و من طراحی شده و دو لباس لباس عروس برای یک پروژه مدرسه بالا ایجاد شده است. این واقعا سرگرم کننده برای انجام شد، و ما قدردانی احساس می شود. "
عکس: Indigital.tv

او یک عمده اولین باز دیور بهار 2017 طراحی لباس بود.

"باز کردن نشان می دهد دیور طراحی لباس ومد بانوان به عنوان یک ژانویه گذشته منحصر به فرد بهترین تجربه پاریس من [به روز] یکی از من به یاد ماندنی ترین بود. این نشان می دهد باور نکردنی زیبا بود، و آن احساس می کنم در یک افسانه فرود آمد. من خیلی خدا را شکر برای رسیدن به آن فرصت فوق العاده ای دارند هستم! "

هنگامی که خارج از وظیفه، شما احتمال بیشتری برای پیدا کمپینگ و یا پخت و پز از مهمانی او هستید.

"اگر چه من لذت بردن از لوکس، من دوست دارم به بازگشت به اصول. در طول تعطیلات تابستان من شب صرف در یک چادر و نور آتش در هر حال حاضر و پس از آن. من عاشق پخت و پز و پخت و همچنین، به ویژه برای دوستان من است. آنها آمده تقریبا هر هفته به یک شام سالم در محل من است. "

یکی دو عکاسی که او می خواهم عشق را به کار با آینده وجود دارد.

"اینز ون Lamsweerde و Vinoodh Matadin در میان برگزیدهها من هستند، اما بسیاری از عکاسان با استعداد و مجلات بزرگ وجود دارد، این امر می تواند یک لیست گسترده به همه آنها را نام!"
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶ قبل از ظهر، ۳۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر